HJEM - FORRETNINGS-/LANDBRUKSREGNSKAP - OM OSS - KONTAKT OSS

Om oss

B-S Regnskap AS

ble stiftet i 2007. Tilsammen er vi 15 ansatte, med varierende bakgrunn og alder. Vi fører alle typer regnskap, og har god kompetanse på landbruk- /skogbruksregnskap i tillegg til ordinære forretningsregnskap.

Selskapet er medlemmer i Regnskap Norge .

Vi samarbeider også med Norges Bondelag.

Eirin Berg Anne Grete Sæther Janne Daltorp-Lundberg Anette Gløtta
Eirin Berg
Autorisert regnskapsfører/Daglig leder
Mobil 95259020
Epost eirin@b-s-regnskap.no
Anne Grete Sæther
Autorisert regnskapsfører
Mobil 95255812
Epost anneg@b-s-regnskap.no
Janne Daltorp-Lundberg
Autorisertregnskapsfører/Reg. revisor.
Mobil 95255811
Epost janne@b-s-regnskap.no
Anette Gløtta
Regnskapsmedarbeider
Mobil 95255813
Epost anette@b-s-regnskap.no
Siw Holth-Borgen Hilde Moss Heggedal Silje Berg Trine Østreng
Siw Holth Borgen
Regnskapsmedarbeider
Mobil 95259024
Epost siw@b-s-regnskap.no
Hilde Moss Heggedal
Regnskapsmedarbeider
Mobil 94824105
Epost hilde@b-s-regnskap.no
Silje Berg
Regnskapsmedarbeider
Mobil 95259023
Epost silje@b-s-regnskap.no
Trine Østreng
Regnskapsmedarbeider
Mobil 95255810
Epost trine@b-s-regnskap.no
Astrid Brøtmet Sabine Weiser Nina Malnes Berg Bjørg Sandaker Mærli
Astrid Brøtmet
Regnskaps-/kontormedarbeider
Mobil 95259021
Epost astrid@b-s-regnskap.no
Sabine Weise
Kontormedarbeider/kantine
Epost sabine@b-s-regnskap.no
Nina Malnes Berg
Regnskapsmedarbeider
Mobil 41477268
Epost nina@b-s-regnskap.no
Bjørg Sandaker Mærli
Regnskapsmedarbeider
Mobil 41470159
Epost bjorg@b-s-regnskap.no
Anne-Lise Holmedal Liv Haneborg Helene Holmbro
Anne-Lise Holmedal
Regnskapsmedarbeider
Mobil 95255809
Epost anne-lise@b-s-regnskap.no
Liv Haneborg
Regnskapsmedarbeider
Mobil 91890181
Epost liv@b-s-regnskap.no
Helene Holmbro
Regnskapsmedarbeider
Mobil 91894966
Epost helene@b-s-regnskap.no